Su Sporları

Su Sporları

Fun Beach Club su sporları konusunda rakipsizdir, teknelerimiz ve kaptanlarımızın yanında tecrübeli ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Her sene yeniliklerle genişleyen su sporları kanadımıza bu sene Flyboard ve Wakesurf’ü dahil ettik.
Jetski’den Katamarana, Parasailing’den Banana’ya kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.Yılların tecrübesi ile bu sene de su sporları denince akla Fun Beach Club geliyor.

fly_board

Flyboard

Jetski, kayak, snowboard ve akrobatik dalış bir arada!
Flyboard su altı ve havada itme gücü sağlayan bir makinedir. İçgüdüsel kullanım size olağanüstü algılama sağlar. Birkaç dakika içinde tıpkı bir yunus gibi su altında hareket edebilir ve IronMan gibi yerçekimine meydan okuyabilirsiniz!
Ayaklarınızın altındaki nozüller %90 itme gücü sağlar ve flyboard kullanan kişinin ayaklarının aldığı eğime bağlı olarak bir hareket yetkinliği verir. Ellerdeki nozüller de kayak batonları gibi stabilizasyon kurmak için kullanılır.

FLY BOARD (15 MİN.)   250 TL

wakesurf

Wakesurf

Yeni nesil dalga sörfü
Yepyeni bir deneyim olan Wake Surf güçlü teknemizin oluşturduğu dalga üzerinde bir ipe bağlı olmadan sörf yapmanızı sağlıyor. Correct Craft 230 model özel teknemiz su tanklarını doldurarak teknenin yana yatmasını ve ardında sizin sörf yapabileceğiniz bir dalga oluşmasını sağlıyor. Shred Stixxve Hyperlite boardlarımızdan istediğinizi seçerek bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz.

WAKESURF (CORRECCT CRAFT  G23&230)(15 MİN.) 125 TL

parasailing

Parasailing

Dünya ayaklarınızın altında
Fun Beach Club’da Parasailing ile 300 metreye kadar yükselip Sakız adasına kadar eşsiz Çeşme Altınkum manzarasını izleyebilirsiniz. Altınkum Plajı ve yarımada manzarası sizi büyüleyecektir. Tecrübeli, profesyonel eğitimli ekibimiz sayesinde göklerde güvenle süzülebilirsiniz.

PARAŞÜT(6-10 MİN .) 130 TL 1 Kişi

PARAŞÜT(6-10 MİN.) 180 TL 2 Kişi

jetski

Jetski

Jet gibi
Fun Beach Club sizlere geniş araç parkıyla arzu ettiğiniz JetSki deneyimini sunuyor. Su üzerinde uçarcasına yol almak istiyorsanız sizin için hazırız.
JetSki araç parkımız:
6 adet Yamaha VX Cruiser – 110 hp
1 adet Yamaha SHO Cruiser – 260 hp
2 adet Özel Stand up JetSki – 115 hp
2 adet Yamaha VX 110 Sport – 110 hp

JET SKİ VX CRUİSER 10 MİN. 130 TL

JET SKİ VXR & VXS 180 HP 10 MİN. 180 TL

JET SKİ 15 MİN. 160 TL

JET SKİ VXR & VXS 180 HP 15 MİN. 210 TL

wakeboard1

Wakeboard

Denizde snowboard
Wakeboard size su kayağı, snowboard ve dalga sörfü deneyimini birleştirerek zengin bir eğlence sunuyor. Fun Beach Club’da Correct Craft 216 model teknemizin ardında 15 – 30 km/h arası tercih ettiğiniz süratlerde, ağırlığınıza ve tecrübenize uygun board’larımızla Wakeboard yapabilirsiniz.
Çeşitli boylardaHydroslide, Hyperlite, Jobe, CWB, 

Body Glove marka boardlarımız bulunmaktadır.

WAKE BOARD ( 10-15 MİN.)   80-110 TL

boat_trips

Tekne Gezileri

Fun Beach Club’dan Alaçatı Surfers Paradise’a kadar gidiş / dönüş olarak berrak deniz ve enfes sahil şeridi manzarası ile günlük tekne turlarımıza bekliyoruz. Klasik tekne gezileri gibi kalabalıklarda kaybolmadan, kaliteli müzik eşliğinde 5-10 kişilik gruplar halinde katılabileceğiniz turlarımız için grup indirimlerimiz de mevcuttur. 10 metrelik, 400 beygir gücündeki jet türbinli ENMA teknemiz turlar için özel hazırlanmıştır.

flyfish

Flyfish

Uçan Balık olmak ister misiniz?
FlyFish ile suyun üzerinde uçmak mümkün. Correct Craft 216 model teknemizin çektiği FlyFish ile rüzgardan yararlanarak bir uçan balık gibi havalanabilirsiniz. Fun Beach Club bu eğlenceli deneyimi sizlere sunuyor.

FLYFİSH (10 MİN.)   140 TL  2 Kişilik

banana

Banana

Toplu eğlence
Tecrübeli kaptanlarımız ile Banana’lar üzerinde hareketli ve heyecanlı bir maceraya katılmak için tereddüt etmeyin. Özellikle grup olarak katıldığınız “Banana Ride” turlarında eğlencenin sınırı yok.

BANANA 10 MİN.   30 TL  1 Kişi

ringo

Ringo

Suda sekmek ister misiniz?
Bazı yerlerde “Hamburger” olarak da adlandırılan Ringo keyifli ve güvenli bir su sporudur. Fun Beach Club’da Ringo çekmek için özel olarak hazırlanmış 6.2 metrelik Ortadan konsollu Mursan Ringo teknemizi kullanıyoruz. Tecrübeli kaptanlarımız size keyifli bir sürüş yaşatmak için bekliyorlar.

RİNGO 10 MİN.   45  TL

fishing_tour

Balık Turu

Günlük Balık Turları
Balık tutmaktan hoşlanıyorsanız Fun Beach Club’da Seafox 216 teknemiz ile düzenlediğimiz sabahtan öğlene 4 saatlik balık turları sizin seçiminiz olabilir.

BALIK TURU 4 Saat   800  TL

catamaran

Katamaran

 Rüzgar motorunuz olsun.
Fun Beach Club’da Katamaran keyfi eksik değil. Oturma yerleri ilaveli Hobie Cat Getaway katamaranlarımız ile yorulmadan keyifli geziler yapmak mümkün. Ayrıca daha küçük boy Hobie Cat katamaranlarımız da denize çıkmaya hazır. Rüzgar ve denizin keyfini Fun Beach Club’da çıkartacaksınız.
paddle_board

Paddle Board

Ayaklarınızın üzerinde kürek keyfi
Tropik ada yerlilerine dayanan tarihi ile paddle board basitçe sörf tahtası üzerinde kürek kullanarak suda hareket etmek olarak tanımlanabilecek bir spordur. Fun Beach Club’da kilonuza uygun board seçiminizle paddle board yapabilir, turkuaz denizde özgürce yol alabilirsiniz.

PADDLE BOARD 60 MİN.   40  TL