Restaurant & Bar

Restoranlar, Barlar

Bu muhteşem manzarasını var ile Fun Beach sunan Akdeniz, İtalyan, Japon, Meksika, Çin ve size unutmak olmaz bir deneyim verecektir geleneksel Ege Denizi ve Türk lezzetleri iştah açıcı bir ürün yelpazesine. Bizim barlarda size yaz ya da sadece o mükemmel buzlu soğuk bir bira keyfini en keyifli kokteyl bulacaksınız!

Palm Restaurant

palm

Fun Beach Club içerisinde yer alan Palm Restaurant bu yaz da gurme lezzetleri ile göz dolduruyor.

Palm Restaurant’da Akdeniz, İtalyan, Japon, Meksika ve geleneksel Türk mutfağından tatlar Ege denizinin göz alıcı manzarası ile birleşip sizlere unutulmayacak bir deneyim sunuyor.

Izgara ahtapot, böcek, orkinos ve fangri seçkin müşterilerimizin favori yemekli arasındadır. Bu yaz göze çarpan lezzetlerimiz arasında
Balık Kokoreç, Tuna Tartar, Beğendili Balık Fun Special ve Ahtapot Güvecisayabiliriz. Ayrıca özel soslu ahtapotumuzu tatmanızı tavsiye ederiz.

Palm Restaurant deniz mahsülleri yanında fast food seçenekleri de sunuyor. Günlük zengin balık menüsü ve şarap çeşitleri ile çok lezzetli bir yemek sizleri bekliyor.

180 kişi kapasiteli Palm Restaurant toplantı, davet, kutlama ve parti organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.

Çim Restaurant

cim

140 kişilik oturma kapasiteli Çim Restaurant, geniş menüsü, Türk, İtalyan ve Meksika mutfağının seçme yemekleri ve hızlı servisi ile eğlence ve lezzetin bir arada olduğu bir şöleni sizlere getiriyor.

Gün boyunca dj performansları ve kaliteli müziğin yemeklerinize eşlik edeceğini unutmayın.

Seçkin müşterilerimizin tercih ettiği özel odun fırınında yapılan Otlu pide, Fun Special Pizza ve Etli Burrito’yuvurgulamak gerekir.

Çim Bar’da 100% doğal Frozen şeftali, karpuz, kavun, çilek, karadut ve ananası denemenizi de tavsiye ederiz.

Tiki Bar

tiki

Tiki bar’da çimlerin üzerinde Çeşme’nin berrak açık mavi denizini izleyerek içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Yeni kokteyl menüsü ile hizmet veren Tiki Bar, Fun Beach Club’ın gözde mekanları arasında kendine yer ediniyor. Tiki Bar’ın hiç bir yerde bulamayacağınız kokteyl menüsünde öne çıkanlar “Shark Bite”, “Tiki’s Choice Vika” ve “Gone Fishing”.

Tiki Bar gün boyu zengin kokteyl menüsü ile hizmet vermekte aynı zamanda akşam üzeri gün batımı partileri yapılmaktadır.

Fisherman Bar

fisherman_bar
Fisherman Bar’da canlı Dj performansları eşliğinde çok özel kokteyllerimizi deneyebilirsiniz. Gün boyu hizmet veren Fisherman Bar’da 17:00 den 19:00’a  kadar dansçı kızlarımız eşliğinde  happy hour partileriyapılmaktadır.